Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Региональной рабочей группе по вопросам легализации выплаты заработной платы и занятости населения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 28.07.2011 № 408

Про Регіональну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
від 28 липня 2011 року N 408

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Донецькій області
15 серпня 2011 р. за N 65/1874

На виконання Плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 N 359-р, з метою координації дій причетних органів, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, керуючись статтями 16, 18, 24, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити Регіональну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі - Робоча група), затвердити її персональний склад та Положення про неї (додаються).

2. Рекомендувати міським головам та головам райдержадміністрацій протягом серпня 2011 року утворити аналогічні Робочі групи та забезпечити:

2.1. Контроль за станом оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати легальної заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності, суб'єктів підприємницької діяльності.

2.2. Щоквартальне звіряння баз даних податкових органів, управлінь Пенсійного фонду, державної служби зайнятості та фондів соціального страхування щодо кількості найманих працівників, за яких сплачуються страхові внески, та розмірів заробітної плати.

2.3. Проведення у напрямку легалізації доходів та трудових відносин роз'яснювальної роботи для населення, семінарів, круглих столів тощо для суб'єктів підприємницької діяльності.

Опрос