Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке частичного возмещения из областного бюджета процентных ставок по кредитам, привлеченным субъектами малого и среднего предпринимательства для реализации инвестиционных проектов

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методические рекомендации от 25.05.2011 № 297

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2011 р. N 297

Про порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

Відповідно до законів України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись Рекомендаціями щодо порядку часткового відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, затвердженими спільним наказом Міністерства економіки України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.03.2006 N 82/20, та статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (додаються).

2. Створити конкурсну комісію з відбору інвестиційних проектів, по яких буде здійснюватись часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, вирішення інших питань щодо здійснення компенсації та затвердити її персональний склад (додається).

3. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям в строк до 15.06.2011 створити відповідні конкурсні комісії з відбору інвестиційних проектів, по яких буде здійснюватись часткове відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Переверзєв) здійснити відстеження результативності даного розпорядження голови облдержадміністрації:

- базове відстеження - впродовж року з дня набрання чинності;

- повторне - через два роки з дня набрання чинності.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

- від 30.11.2006 N 580 "Про порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва у національній валюті для реалізації інвестиційних проектів";

- від 29.11.2007 N 736 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.11.2006 N 580";

Опрос