Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 21.09.2007 N 578

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.12.2010 № 727

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2010 р. N 727

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.09.2007 N 578

У зв'язку з кадровими змінами в структурі облдержадміністрації та інших органів влади, згідно з Законом України "Про транскордонне співробітництво", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2005 N 339 "Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва, які можуть бути включені до державної програми розвитку транскордонного співробітництва" та керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.09.2007 N 578 "Про обласну комісію з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва, які можуть бути включені до державної програми розвитку транскордонного співробітництва":

1.1. Затвердити склад обласної комісії з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва, які можуть бути включені до державної програми розвитку транскордонного співробітництва, у новій редакції (додається).

1.2. Викласти абзац перший пункту 3 Положення про обласну комісію з конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва, які можуть бути включені до державної програми розвитку транскордонного співробітництва, у новій редакції наступного змісту:

"3. Комісія утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та членів комісії. Очолює комісію заступник голови облдержадміністрації, відповідальний за даний напрямок роботи згідно з розподілом обов'язків".

Опрос