Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании областного координационного совета по реализации проекта "Местное развитие, ориентированное на общину" в Донецкой области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 31.03.2010 № 175
Утратил силу

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2010 р. N 175

Про створення обласної координаційної ради з реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Донецькій області

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації
 від 13 серпня 2010 року N 475

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації
 від 23 серпня 2012 року N 587)

З метою забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади з реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", фінансованого Програмою Європейського союзу "Tacis" в Україні й Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (далі - ПРООН), для сталого соціального, економічного й екологічного розвитку, а також на виконання Угоди про партнерство між Донецькою облдержадміністрацією, Донецькою обласною радою та ПРООН в Україні, керуючись ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити обласну координаційну раду з реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Донецькій області та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити Положення про координаційну раду з реалізації проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Донецькій області (додається).

Опрос