Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об объявлении и проведении конкурса о предоставлении водных объектов общегосударственного значения во временное пользование на условиях аренды

Областная государственная администрация
Распоряжение, Условия, Перечень от 03.08.2009 № 396
редакция действует с 12.08.2009

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.08.2009 р. N 396

Про оголошення та проведення конкурсу про надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації
 від 12 серпня 2009 року N 413

Відповідно до статті 51 Водного кодексу України, керуючись розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.04.2009 N 163 "Про Тимчасовий порядок щодо підготовки правових актів з надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди", статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з наявністю вільних ставків та водосховищ на території області:

1. Оголосити та провести конкурс щодо надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди за переліком (додається).

2. Затвердити умови конкурсу щодо надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди та критерії оцінки конкурсних пропозицій (додаються).

3. Обласній комісії щодо розгляду питань з надання водних об'єктів для риборозведення, виробництва сільськогосподарської і промислової продукції, а також в оздоровчих цілях (Берестовий) забезпечити організацію і проведення конкурсу щодо надання водних об'єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Донецьке обласне виробниче управління меліорації і водного господарства (Суєтов).

 

Опрос