Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок рассмотрения и согласования планов локализации и ликвидации аварийных ситуаций и аварий, планов ликвидации аварий для обогатительных (брикетных) фабрик Главным управлением МЧС Украины в Донецкой области

Управление МЧС в области
Приказ от 16.02.2009 № 110

Про внесення змін до Порядку розгляду та погодження планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, планів ліквідації аварій для збагачувальних (брикетних) фабрик Головним управлінням МНС України в Донецькій області

Наказ Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Донецькій області
від 16 лютого 2009 року N 110

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Донецькій області
19 лютого 2009 р. за N 16/1650

Відповідно до наказу МНС України від 24 жовтня 2006 року N 686 "Про затвердження Положення про Головне управління (управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2006 року за N 1192/13066, Положення про Головне управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Донецькій області, затвердженого Міністром МНС України 4 квітня 2004 року, з метою вдосконалення порядку розгляду та надання пропозицій щодо погодження планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій на хімічно небезпечних об'єктах НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Порядку розгляду та погодження планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, планів ліквідації аварій для збагачувальних (брикетних) фабрик Головним управлінням МНС України в Донецькій області, затвердженого наказом Головного управління МНС України в Донецькій області від 16 серпня 2007 року N 573, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Донецькій області 4 вересня 2007 року за N 77/1518, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Подати наказ на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Донецькій області в порядку, визначеному законодавством.

3. Начальникам підпорядкованих підрозділів Головного управління ретельно вивчити вимоги Порядку, організувати роботу щодо його впровадження та використання у повсякденній діяльності.

4. Наказ довести до посадових осіб Головного управління в частині, що їх стосується, та начальників підпорядкованих підрозділів Головного управління.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на т. в. о. заступника начальника Головного управління (керівника територіального органу державного пожежного нагляду) - начальника управління з питань наглядово-профілактичної діяльності полковника служби цивільного захисту Антоновича О. І.

Опрос