Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке частичного возмещения из областного бюджета процентных ставок по кредитам, привлеченным субъектами малого и среднего предпринимательства в национальной валюте для реализации инвестиционных проектов

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методические рекомендации от 30.11.2006 № 580
Утратил силу

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2006 р. N 580

Про порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва у національній валюті для реалізації інвестиційних проектів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Донецької обласної державної адміністрації
 від 29 листопада 2007 року N 736
,
 від 9 червня 2008 року N 269
,
 від 27 листопада 2009 року N 625
,
 від 20 липня 2010 року N 410
,
 від 14 грудня 2010 року N 698

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації
 від 25 травня 2011 року N 297)

Відповідно до Законів України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про місцеві державні адміністрації", керуючись Рекомендаціями щодо порядку часткового відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, затвердженими спільним наказом Міністерства економіки України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.03.2006 N 82/20:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва у національній валюті для реалізації інвестиційних проектів, що додаються.

2. Створити конкурсну комісію з відбору інвестиційних проектів, по яких буде здійснюватись часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, наданими банками в національній валюті, вирішенню інших питань щодо здійснення компенсації (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

3. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям створити відповідні конкурсні комісії з відбору інвестиційних проектів, по яких буде здійснюватись часткове відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, наданими банками в національній валюті, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Машошин) здійснювати відстеження результативності розпорядження згідно з Методикою відстеження результативності регуляторного акту, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 N 308, та Законом України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності".

Повторне відстеження результативності даного розпорядження голови облдержадміністрації здійснити через рік з дня набрання ним чинності.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Адамова Б. І.

 

Опрос