Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке предоставления отделами регистрации актов гражданского состояния дополнительных платных услуг правового и технического характера гражданам и организациям

Областное управление юстиции
Положение, Приказ от 13.07.2004 № 142-I
действует с 25.07.2004

Про затвердження Положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям

Наказ Донецького обласного управління юстиції
від 13 липня 2004 року N 142-I

Зареєстровано в Донецькому обласному управлінні юстиції
14 липня 2004 р. за N 74/1218

У зв'язку з прийняттям Сімейного кодексу України та відповідно до ч. II ст. 17 Закону України "Про органи реєстрації актів громадянського стану", а також з метою забезпечення у відділах реєстрації актів цивільного стану відповідного порядку організації та надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру та на підставі Примірного положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям (додається).

2. Наказ обласного управління юстиції від 29.12.2001 р. N 531-I "Про затвердження Положення про порядок надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру, що надаються відділами реєстрації актів громадянського стану", зареєстрований в обласному управлінні юстиції 29.12.2001 р. за N 131/884, вважати таким, що втратив чинність.

3. Гладкій Л. Є. даний наказ довести до відома та застосування в роботі відділам реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос