Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной инвентаризационной комиссии по организации проведения государственной инвентаризации радиоактивных отходов на территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методические рекомендации от 23.09.2003 № 585
действует с 10.10.2003

Про обласну інвентаризаційну комісію з організації проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів на території області

Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
від 23 вересня 2003 року N 585

Зареєстровано в Донецькому обласному управлінні юстиції
29 вересня 2003 р. за N 99/1119

З метою виявлення та забезпечення контролю накопичених радіоактивних відходів, своєчасної передачі спеціалізованим підприємствам з радіоактивних відходів, для забезпечення постійного поновлення та своєчасного внесення змін до Державного реєстру радіоактивних відходів, Державного кадастру сховищ радіоактивних відходів та місць тимчасового зберігання радіоактивних відходів, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та зменшення екологічного ризику від накопичених радіоактивних відходів на території області, одержання інформації про стан їх зберігання, відповідно до вимог Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами" та Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів, затвердженого наказом Державного комітету ядерного регулювання України від 11.02.2003 N 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.02.2003 N 160/7481, керуючись ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити обласну інвентаризаційну комісію з організації проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів на території області та затвердити її склад (додається).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос