Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по исполнению Программы профилактики и лечения артериальной гипертензии в Днепропетровской области на 1999 - 2010 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 31.03.1999 № 158-р

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.99 р. N 158-р

Про затвердження заходів щодо виконання Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Дніпропетровській області на 1999 - 2010 роки

Надаючи важливого значення питанням захворюваності, інвалідності та смертності населення від хвороб системи кровообігу, з метою поліпшення здоров'я населення через впровадження первинної та вторинної профілактики серцево-судинних захворювань та на виконання Указу Президента України від 4 лютого 1999 р. N 117/99 "Про Програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні"

1. Затвердити заходи щодо виконання Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в області на 1999 - 2010 роки згідно з додатком.

2. Управлінню охорони здоров'я Дніпропетровського міськвиконкому, відділам охорони здоров'я міст та головним лікарям районів забезпечити в місячний строк розроблення на підставі цільової програми регіональних заходів та їх виконання.

3. Управлінням облдержадміністрації, міськ(рай)виконкомам, райдержадміністраціям забезпечити виконання зазначених заходів.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління охорони здоров'я облдержадміністрації (Іпатов), контроль - на заступника голови облдержадміністрації Кравченко Т. М.

Про хід виконання розпорядження інформувати голову облдержадміністрації щорічно двічі на рік.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос