Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке подготовки спортивных сооружений и других специально отведенных мест для проведения массовых спортивных и культурно-зрелищных мероприятий

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 05.08.1999 № 377-р
Утратил силу

Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 5 серпня 1999 року N 377-р 

Зареєстровано в Дніпропетровському обласному управлінні юстиції
20 серпня 1999 р. за N 517/518

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 26 серпня 2005 року N 311-р-05)

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", з метою забезпечення належного організаційного і громадського порядку, безпеки учасників і глядачів під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів вважаю за необхідне:

1. Утворити комісію з контролю за масовими заходами та за станом спортивних споруд й інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

2. Затвердити склад комісії з контролю за масовими заходами та за станом спортивних споруд й інших спеціально відведених місць для проведення масових, спортивних та культурно-видовищних заходів (додаток 1).

Опрос