Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава областной комиссии по вопросам предоставления помощи незащищенным слоям населения и лицам, оказавшимся в сложных жизненных обстоятельствах

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.02.2020 № р-97/0/3-20

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2020 р. N Р-97/0/3-20

Про затвердження складу обласної комісії з питань надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради від 13 грудня 2019 року N 534-20/VII "Про Комплексну програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2020 - 2024 роки", з метою упровадження системи соціальної підтримки незахищених верств населення, надання матеріальної підтримки найбільш уразливим верствам населення області або особам, які потрапили у скрутне становище і потребують підтримки з боку держави:

1. Затвердити склад обласної комісії з питань надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах (додається).

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Стригуна Д. Г.

Опрос