Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка представления нормативно-правовых актов на государственную регистрацию в Главное территориальное управление юстиции в Днепропетровской области и проведения их государственной регистрации

Главное территориальное управление юстиции в области
Порядок, Приказ от 14.05.2019 № 436/7

Про затвердження Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та проведення їх державної реєстрації

Наказ Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
від 14 травня 2019 року N 436/7

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
23 травня 2019 р. за N 133/2735

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2005 року N 34/5 "Про вдосконалення порядку державної реєстрації нормативно-правових актів у Міністерстві юстиції України та скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2005 року за N 381/10661 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 15 травня 2013 року N 883/5), наказую:

1. Затвердити Порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та проведення їх державної реєстрації, що додається.

2. Відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування у друкованих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

 

Начальник управління

Л. К. Маньковський

 

ПОРЯДОК
подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та проведення їх державної реєстрації

I. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до вимог Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493/92 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами), Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 (із змінами) (далі - Положення про державну реєстрацію), Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (далі - Типова інструкція з діловодства), Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2005 року N 34/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2005 року за N 381/10661 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 15 травня 2013 року N 883/5).

2. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та подання до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (далі - Головне територіальне управління юстиції) нормативно-правових актів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Дніпропетровської області, їх структурних підрозділів, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, та єдиний механізм їх розгляду та державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції.

Опрос