Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Днепропетровском областном контактном центре

Областная государственная администрация
Распоряжение от 21.03.2016 № Р-119/0/3-16

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.03.2016 р. N Р-119/0/3-16

Про внесення змін до Положення про Дніпропетровський обласний контактний центр

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року N 21 "Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про контактний центр Автономної республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя" (із змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 28 жовтня 2015 року N Р-634/0/3-15 "Про подання голові облдержадміністрації електронних колективних звернень громадян та їх розгляд", з метою удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців:

1. Викласти у новій редакції Положення про Дніпропетровський обласний контактний центр, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 10 квітня 2012 року N Р-234/0/3-12 "Про створення Дніпропетровського обласного контактного центру" (із змінами), що додається.

2. Затвердити методичні рекомендації взаємодії Дніпропетровського обласного контактного центру зі структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями, територіальними органами міністерств, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, що додаються.

3. Директорові Дніпропетровського обласного контактного центру Попович Є. С. забезпечити реєстрацію Положення в порядку, встановленому чинним законодавством України.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 08 вересня 2015 року N Р-523/0/3-15 "Про внесення змін до Положення про Дніпропетровський обласний контактний центр".

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

Опрос