Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании инициативной группы по подготовке учредительного собрания по формированию состава общественного совета при Днепропетровской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 17.06.2015 № Р-278/0/3-15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.06.2015 р. N Р-278/0/3-15

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами), з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності облдержадміністрації, здійснення громадського контролю за її діяльністю:

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації вжити заходів щодо формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Опрос