Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении генерального заказчика в сфере здравоохранения при осуществлении государственных закупок по рамочным соглашениям

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 08.04.2015 № Р-165/0/3-15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2015 р. N Р-165/0/3-15

Про визначення генерального замовника у сфері охорони здоров'я при здійсненні державних закупівель за рамковими угодами

Згідно з Бюджетним кодексом України, керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про здійснення державних закупівель", Порядком визначення генеральних замовників та взаємодії замовників з генеральним замовником за рамковими угодами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 липня 2012 року N 602 (зі змінами) (далі - Порядок), наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 24 квітня 2012 року N 503 "Про затвердження Переліку товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 травня 2012 року за N 785/21098 (зі змінами), з метою забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і забезпечення прозорості оптових закупівель у сфері охорони здоров'я у Дніпропетровській області:

1. Визначити комунальний заклад "База спеціального медичного постачання" Дніпропетровської обласної ради" (далі - КЗ "БСМП" ДОР") генеральним замовником для здійснення процедур закупівлі товарів та послуг за рамковими угодами за рахунок бюджетних коштів в інтересах підпорядкованих департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня - закладів охорони здоров'я (далі - медичні заклади) згідно з додатком.

2. Затвердити перелік товарів та послуг, закупівля яких здійснюється генеральним замовником за рамковими угодами за бюджетні кошти, що додається.

3. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації провести організаційні заходи з керівниками медичних закладів щодо здійснення державних закупівель за рамковою угодою КЗ "БСМП" ДОР" відповідно до вимог Порядку.

4. КЗ "БСМП" ДОР" та медичним закладам - замовникам, у інтересах яких здійснюється закупівля за рамковими угодами, дотримуватись вимог діючого законодавства та вимог нормативних документів щодо взаємодії замовників з генеральним замовником, укладання та виконання рамкових угод.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 01 липня 2014 року N Р-374/0/3-14 "Про централізацію закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення".

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент охорони здоров'я облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

Опрос