Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о ДНЕПРОПЕТРОВСКОМ ОБЛАСТНОМ ЦЕНТРЕ ПО ОХРАНЕ ИСТОРИКО-КУЛЬТУРНЫХ ЦЕННОСТЕЙ в новой редакции

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 10.03.2015 № Р-117/0/3-15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2015 р. N Р-117/0/3-15

Про затвердження Положення про ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОХОРОНИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ у новій редакції

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону культурної спадщини", "Про управління об'єктами державної власності" та з метою приведення нормативно-правових актів до вимог чинного законодавства:

1. Затвердити Положення про ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОХОРОНИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ у новій редакції (додається).

2. Директору ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ З ОХОРОНИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ Голубчик Л. М.:

1) забезпечити реєстрацію Положення про ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОХОРОНИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ у новій редакції в порядку, встановленому чинним законодавством України;

2) у десятиденний термін після державної реєстрації надати до департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації належним чином завірені копії установчих документів.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент культури, туризму національностей та релігій облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова облдержадміністрації

І. В. Коломойський

Опрос