Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по повышению безопасности дорожного движения и содержанию дорог в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.02.2015 № Р-57/0/3-15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2015 р. N Р-57/0/3-15

Про заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху та утримання доріг в області

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", "Про дорожній рух", Транспортною стратегією України на період до 2020 року, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2010 року N 2174-р, з метою покращення експлуатаційного стану автомобільних доріг та створення безпечних умов руху автотранспорту, вжиття додаткових заходів щодо усунення причин та умов, які призводять до аварійності на дорогах:

1. Рекомендувати міським головам, Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області здійснити інвентаризацію ділянок доріг, що потребують ремонту, до 09 березня 2015 року та вжити відповідних заходів щодо покращення стану автодоріг в межах населених пунктів та області.

Інформувати управління інфраструктури облдержадміністрації та департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації про проведену роботу щомісячно 15 числа, до 15 грудня 2015 року.

2. Дніпропетровському обласному контактному центру щотижня надавати зведену інформацію про звернення з питань стану доріг заступнику голови - керівнику апарату облдержадміністрації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос