Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Региональной координационной рабочей группы по контролю организации работы городских комиссий по вопросам отбора и заселения (отселения) внутренне перемещенных лиц в транзитных городках области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.12.2014 № Р-721/0/3-14
Утратил силу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2014 р. N Р-721/0/3-14

Про створення Регіональної координаційної робочої групи з контролю організації роботи міських комісій з питань відбору та заселення (відселення) внутрішньо переміщених осіб у транзитних містечках області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 14 липня 2015 року N Р-395/0/3-15)

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою визначення соціальних критеріїв, умов заселення (відселення) та порядку проживання внутрішньо переміщених осіб у житлових модулях транзитних містечок:

1. Створити Регіональну координаційну робочу групу з контролю організації роботи міських комісій з питань відбору та заселення (відселення) внутрішньо переміщених осіб в транзитних містечках області у складі згідно з додатком.

2. Рекомендувати міським головам та виконуючим їх обов'язки у містах: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Нікополь та Павлоград створити комісії з питань відбору та заселення (відселення) внутрішньо переміщених осіб у транзитних містечках.

Опрос