Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О централизации закупки медикаментов и изделий медицинского назначения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень, Форма от 01.07.2014 № Р-374/0/3-14
Утратил силу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.07.2014 р. N Р-374/0/3-14

Про централізацію закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 8 квітня 2015 року N Р-165/0/3-15)

Згідно з Бюджетним кодексом України, керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про здійснення державних закупівель", з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і забезпечення прозорості оптових закупівель медикаментів та виробів медичного призначення у Дніпропетровській області:

1. Визначити департамент охорони здоров'я облдержадміністрації відповідальним за організацію централізованих закупівель медикаментів і виробів медичного призначення та подальший їх розподіл між закладами охорони здоров'я, що фінансуються з обласного бюджету (далі - медичні заклади).

2. Функцію здійснення централізованих закупівель медикаментів та виробів медичного призначення покласти на комунальний заклад "База спеціального медичного постачання" Дніпропетровської обласної ради".

3. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації:

1) підготувати пропозиції щодо внесення змін до показників обласного бюджету, затверджених рішенням Дніпропетровської обласної ради від 31.01.2014 N 522-25/VI (зі змінами), за КЕКВ 2220 "Медикаменти та перев'язувальні матеріали" для закладів охорони здоров'я, які фінансуються за повною класифікацією, за КЕКВ 2282 "Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку" (КЕКВ 2220 "Медикаменти та перев'язувальні матеріали") для закладів охорони здоров'я, які фінансуються за скороченою класифікацією в частині зменшення планових призначень медичних закладів (понад 300 тис. грн.);

Опрос