Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании областного оперативного штаба по руководству работами на время пропуска ледохода, наводнения и паводков в 2014 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 28.02.2014 № Р-137/0/3-14

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.02.2014 р. N Р-137/0/3-14

Про створення обласного оперативного штабу по керівництву роботами на час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році

Керуючись Кодексом цивільного захисту України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до пункту 5 Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році, затвердженого Дніпропетровською регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 24 грудня 2013 року N 21), у зв'язку з ускладненням гідрометеорологічної обстановки на території Дніпропетровської області, з метою організації взаємодії і координації дій оперативних штабів міст та районів, спеціалізованих служб цивільного захисту області під час пропуску льодоходу, повені та паводків на території області у 2014 році:

1. Створити обласний оперативний штаб по керівництву роботами на час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році (далі - обласний оперативний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Обласному оперативному штабу організувати взаємодію оперативних штабів міст та районів, спеціалізованих служб цивільного захисту області, збір і узагальнення даних про обстановку, що склалася.

3. Оперативним штабам міст та районів, спеціалізованим службам цивільного захисту області подавати інформацію про хід виконання робіт з пропуску льодоходу, повені та паводків до департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації щоденно, до 8.00 і до 18.00, станом на 7.00 і 17.00.

Опрос