Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании областного штаба по обеспечению безопасности перевозок пассажиров и организованных групп детей в летний период к местам оздоровления и отдыха и в обратном направлении

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.07.2013 № Р-590/0/3-13

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2013 р. N Р-590/0/3-13

Про створення обласного штабу із забезпечення безпеки перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць оздоровлення та відпочинку і в зворотному напрямку

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", пункту 2.1 протоколу наради з питань забезпечення безпеки під час здійснення масових перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць відпочинку та оздоровлення і в зворотному напрямку Міністерства інфраструктури України від 07.06.2013, з метою організації та вжиття оперативних заходів із забезпечення безпеки перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць оздоровлення та відпочинку і в зворотному напрямку:

1. Створити обласний штаб із забезпечення безпеки перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць оздоровлення та відпочинку і в зворотному напрямку (далі - Обласний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам невідкладно утворити міські та районні штаби із забезпечення безпеки перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць оздоровлення та відпочинку і в зворотному напрямку.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління інфраструктури облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Буріка О. С.

Опрос