Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по подготовке плана-схемы госпитальных округов и планов перспективного развития заведений здравоохранения, предоставляющих вторичную (специализированную) медицинскую помощь, в Днепропетровской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.06.2013 № Р-488/0/3-13
Утратил силу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.06.2013 р. N Р-488/0/3-13

Про створення робочої групи щодо підготовки плану-схеми госпітальних округів та планів перспективного розвитку закладів охорони здоров'я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, у Дніпропетровській області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 12 лютого 2020 року N р-99/0/3-20)

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві", постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 N 1113 "Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві":

1. Створити робочу групу щодо підготовки плану-схеми госпітальних округів та планів перспективного розвитку закладів охорони здоров'я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, у Дніпропетровській області (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент охорони здоров'я облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Крупського А. Ф.

Опрос