Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации и проведении личных приемов граждан должностными лицами Днепропетровской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 31.05.2013 № Р-460/0/3-13

Про затвердження Порядку організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 31 травня 2013 року N Р-460/0/3-13

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
05 червня 2013 р. за N 22/1796

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Закону України "Про звернення громадян" та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Управлінню по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації забезпечити належний рівень організаційних умов для проведення особистих прийомів громадян у регіональному інформаційно-ресурсному центрі при Дніпропетровській облдержадміністрації "Відкрита влада" за адресою: пр. Кірова, 1, м. Дніпропетровськ та координацію роботи щодо створення необхідних організаційних умов для проведення особистих виїзних прийомів громадян за місцем їх роботи та проживання.

3. Управлінню інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації організувати розміщення на веб-сайті облдержадміністрації Порядку організації та проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Опрос