Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации и проведения личного приема граждан должностными лицами Днепропетровской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 08.04.2013 № Р-235/0/3-13
Утратил силу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2013 р. N Р-235/0/3-13

Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 24 квітня 2013 року N Р-302/0/3-13)

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Закону України "Про звернення громадян" та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Управлінню по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації забезпечити належний рівень організаційних умов для проведення особистого прийому громадян у регіональному інформаційно-ресурсному центрі при Дніпропетровській облдержадміністрації "Відкрита влада" за адресою: пр. Кірова, 1, м. Дніпропетровськ.

Опрос