Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава областной комиссии по вопросам обеспечения своевременности и полноты уплаты налогов и сборов (обязательных платежей) в государственный и местные бюджеты

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.09.2012 № Р-672/0/3-12

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.09.2012 р. N Р-672/0/3-12

Про затвердження нового складу обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів

Керуючись статтями 78, 115 Бюджетного кодексу України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити новий склад обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 05 березня 2012 року N Р-137/0/3-12 "Про затвердження нового складу обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів".

3. Координацію роботи та контроль щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

Опрос