Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении условий проведения конкурса на перевозку пассажиров на междугородных и пригородных автобусных маршрутах общего пользования, не выходящих за границы территории Днепропетровской области (внутриобластные маршруты)

Областная государственная администрация
Распоряжение, Условия от 01.08.2011 № Р-530/0/3-11
Утратил силу

Про затвердження умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути)

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 1 серпня 2011 року N Р-530/0/3-11

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
9 серпня 2011 р. за N 95/1711

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 23 серпня 2012 року N Р-577/0/3-12)

Керуючись законами України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постановами Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями), від 18 лютого 1997 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (зі змінами та доповненнями), рішенням обласної ради від 29 січня 2009 року N 513-18/V "Про Програму розвитку та вдосконалення автомобільного транспорту у Дніпропетровській області на 2009 - 2017 роки" (зі змінами та доповненнями), з метою поліпшення організації перевезення пасажирів, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, визначення процедури проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які забезпечуватимуть виконання необхідних обсягів та якість перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), що додаються.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

3. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 19 червня 2007 року N Р-221/0/3-07 "Про умови проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 10 серпня 2007 року за N 25/1448.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління транспорту, зв'язку та дорожнього будівництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

Опрос