Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании проекта изменений к Программе формирования позитивного международного имиджа и развития международных связей Днепропетровской области на 2011 - 2015 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.08.2011 № Р-525/0/3-11

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2011 р. N Р-525/0/3-11

Про погодження проекту змін до Програми формування позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародних зв'язків Дніпропетровської області на 2011 - 2015 роки

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності (зі змінами та доповненнями), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року N 1065 "Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні" (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року N 379-р "Про схвалення Концепції Державної цільової програми формування позитивного міжнародного іміджу України на 2008 - 2011 роки" (зі змінами та доповненнями), з метою підвищення міжнародного авторитету Дніпропетровської області у політичній, економічній, науковій та культурній сферах, забезпечення поширення позитивної інформації про область за кордоном, активізації співробітництва з міжнародним співтовариством, залучення потенційних партнерів та інвесторів:

1. Погодити проект змін до Програми формування позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародних зв'язків Дніпропетровської області на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 30 грудня 2010 року N 46-4/VI, зі змінами (далі - Програма), виклавши підпункт 2.5 пункту 2 Переліку завдань і заходів Програми (далі - Проект змін) у новій редакції, що додається.

2. Направити в установленому порядку Проект змін на розгляд сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити виконуючому обов'язки начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Ісаченку М. С. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, контроль - залишаю за собою.

Опрос