Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении платы за изготовление бланков и выдачу свидетельств о праве собственности на жилое (жилые) помещения в общежитии

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.06.2011 № Р-421/0/3-11

Про встановлення плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 20 червня 2011 року N Р-421/0/3-11

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
8 липня 2011 р. за N 91/1707

Відповідно до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 485 "Про справляння плати за виготовлення бланків і видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку та встановлення її розміру" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями):

1. Встановити розмір плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку у розмірі 95,0 грн.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос