Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2011 году субвенции из областного бюджета бюджетам районов на сохранение памятников Великой Отечественной войны

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 06.05.2011 № Р-304/0/3-11

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.05.2011 р. N Р-304/0/3-11

Про затвердження Порядку використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету бюджетам районів на збереження пам'яток Великої Вітчизняної війни

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до рішення обласної ради від 30 грудня 2010 року N 37-4/VI "Про обласний бюджет на 2011 рік" (зі змінами), згідно з Програмою збереження пам'яток Великої Вітчизняної війни у Дніпропетровській області до 2014 року, затвердженої рішенням обласної ради від 25 березня 2011 року N 78-5/VI, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року N 148-Р "Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни", з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів:

1. Затвердити Порядок використання у 2011 році субвенції з обласного бюджету бюджетам районів на збереження пам'яток Великої Вітчизняної війни (додається).

2. Головам райдержадміністрацій забезпечити контроль за цільовим, ефективним та своєчасним використанням бюджетних коштів відповідно до чинного законодавства України.

3. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації у межах наданої компетенції здійснювати постійний контроль за використанням коштів субвенції відповідно до чинного законодавства України.

4. Рекомендувати Головному управлінню Державного казначейства України у Дніпропетровській області забезпечити на підставі платіжних документів, підготовлених головним розпорядником коштів, перерахування коштів на рахунки районних бюджетів, відкриті в територіальних управліннях Державного казначейства України у Дніпропетровській області.

Опрос