Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Межведомственной рабочей группы по координации работ, связанных с комплексным решением проблем обращения с твердыми бытовыми отходами

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.12.2010 № Р-766/0/3-10

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2010 р. N Р-766/0/3-10

Про створення Міжвідомчої робочої групи з координації робіт, пов'язаних з комплексним розв'язанням проблем поводження з твердими побутовими відходами

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про відходи", з метою виконання основних заходів щодо реалізації другого - третього етапів обласної комплексної програми поводження з відходами на 2006 - 2015 роки і орієнтовних обсягів їх фінансування, затверджених рішенням обласної ради від 22 березня 2006 року N 767-33/IV (зі змінами та доповненнями), та комплексного розв'язання проблем поводження з твердими побутовими відходами, сконцентрованими в області:

1. Створити Міжвідомчу робочу групу з координації робіт, пов'язаних з комплексним розв'язанням проблем поводження з твердими побутовими відходами, у складі згідно з додатком.

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос