Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении открытости и прозрачности при осуществлении закупок товаров, работ и услуг за средства областного бюджета

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 07.06.2010 № Р-263/0/3-10
Утратил силу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2010 р. N Р-263/0/3-10

Про забезпечення відкритості та прозорості при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 3 листопада 2014 року N Р-623/0/3-14)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади" (зі змінами та доповненнями), рішення обласної ради від 14 травня 2010 року N 694-24/V "Про обласний бюджет на 2010 рік" з метою забезпечення безумовного дотримання принципів закупівель товарів, робіт і послуг, визначених пунктом 8 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 року N 921 (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель за кошти обласного бюджету товарів, робіт і послуг:

1. Затвердити Порядок розміщення у мережі Інтернет інформації щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету (додається).

2. Начальнику Головного фінансового управління облдержадміністрації Молокову С. В., Головного управління економіки облдержадміністрації - Двоєносенку С. І., управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації - Шаповаловій Т. М. передбачити кошти обласного бюджету на забезпечення функціонування веб-сайту облдержадміністрації (сайту "Державні закупівлі Дніпропетровської області").

3. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації - головним розпорядникам коштів забезпечити постійне розміщення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (сайт "Державні закупівлі Дніпропетровської області") інформації щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету відповідно до цього розпорядження.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Опрос