Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении поощрительного знака отличия Днепропетровской облгосадминистрации - памятной медали "За весомый вклад в развитие Днепропетровской области"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 17.02.2009 № Р-77/0/3-09
Утратил силу

Про заснування заохочувальної відзнаки Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятної медалі "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області"

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 17 лютого 2009 року N Р-77/0/3-09

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
25 лютого 2009 р. за N 3/1522

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 22 березня 2011 року N Р-169/0/3-11

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 18 серпня 2015 року N Р-485/0/3-15)

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою заохочення громадян за багаторічну, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову Дніпропетровської області, зміцнення її авторитету, розвиток економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за благодійну та громадську діяльність:

1. Заснувати заохочувальну відзнаку Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятну медаль "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області".

2. Затвердити Положення про заохочувальну відзнаку Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятну медаль "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області", Опис заохочувальної відзнаки Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятної медалі "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області" та мініатюри до неї, зразок посвідчення заохочувальної відзнаки Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятної медалі "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області" (додаються).

3. Управлінню протокольних і масових заходів облдержадміністрації забезпечувати виготовлення пам'ятної медалі та посвідчень до неї, а також мініатюри медалі за рахунок коштів обласного бюджету, виділених на зазначені цілі.

(пункт 3 у редакції розпорядження Дніпропетровської
 обласної державної адміністрації від 22.03.2011 р. N Р-169/0/3-11)

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечувати фінансування вказаних видатків в межах затвердженого кошторису.

Опрос