Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении надлежащего порядка в области в праздничные и выходные дни 14 - 16, 28 - 30 июня 2008 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.06.2008 № Р-341/0/3-08

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.06.2008 р. N Р-341/0/3-08

Про забезпечення належного порядку в області у святкові та вихідні дні 14 - 16, 28 - 30 червня 2008 року

1. З метою створення сприятливих умов для святкування 15 червня - Трійці, 28 червня - Дня Конституції, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським головам забезпечити життєдіяльність підприємств, установ і населення області у святкові та вихідні дні 14 - 16 та 28 - 30 червня 2008 року, для чого організувати безперебійне енерго-, тепло-, водопостачання промислового, сільськогосподарського комплексів, житла та інших об'єктів, функціонування житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров'я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об'єктів.

Про позаштатні ситуації невідкладно доповідати відповідальному черговому облдержадміністрації за телефоном: 742-89-80.

2. Управлінню взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації (Гудзенко) з метою посилення безпеки населення області у святкові дні разом з управлінням МВС України в Дніпропетровській області забезпечити охорону громадської безпеки та правопорядку.

3. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Гінзбург) організувати заходи щодо надання, у разі необхідності, медичної допомоги учасникам святкових заходів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос