Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Региональную программу развития телерадиоинформационного пространства Днепропетровской области на 2004 - 2007 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.05.2008 № Р-253/0/3-08

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2008 р. N Р-253/0/3-08

Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми розвитку телерадіоінформаційного простору Дніпропетровської області на 2004 - 2007 роки

Керуючись Законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про телебачення і радіомовлення", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", Указом Президента України від 1 серпня 2002 року N 683/2002 "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади", з метою збільшення частки місцевого масового інформаційного продукту, висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області, розвитку виокремленої обласної мережі телевізійного мовлення Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, створення оптимальних умов для роботи засобів масової інформації та журналістів на основі найсучасніших інформаційно-телекомунікаційних технологій, доведення охоплення до 70 % наземним телевізійним мовленням Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, збільшення кількості телеглядачів, які користуються послугами наземного телевізійного мовлення, поліпшення технічної якості підготовки та видачі програм; проведення модернізації технічного обладнання Дніпропетровської облдержтелерадіокомпанії, забезпечення за допомогою супутникового сигналу подачі телевізійних програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії на 100 % території області та на територію всієї України загалом:

1. Погодити продовження терміну дії Регіональної програми розвитку телерадіоінформаційного простору Дніпропетровської області на 2004 - 2007 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 30 січня 2004 року N 305-13/XXIV, зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням обласної ради від 4 грудня 2007 року N 307-13/V, до 2012 року та викласти назву Програми в такій редакції: "Регіональна програма розвитку телерадіоінформаційного простору Дніпропетровської області на 2004 - 2012 роки".

2. Погодити проект змін та доповнень до Програми згідно з додатком.

3. Направити в установленому порядку матеріали проекту змін та доповнень до Програми на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

4. Запропонувати виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю про проект змін та доповнень до Програми начальнику управління преси та інформації облдержадміністрації Андрющенко Т. В.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління преси та інформації облдержадміністрації (Андрющенко), контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Риженко А. Л.

 

Голова облдержадміністрації

В. В. Бондар

Опрос