Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении графика проведения личных выездных приемов граждан должностными лицами Днепропетровской облгосадминистрации на II квартал 2008 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 28.03.2008 № Р-153/0/3-08

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2008 р. N Р-153/0/3-08

Про затвердження графіка проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської облдержадміністрації на II квартал 2008 року

На виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України, керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян":

1. Затвердити графік проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації на II квартал 2008 року згідно з додатком.

2. Звернути увагу заступників голови облдержадміністрації на забезпечення неухильного дотримання затвердженого графіка особистого прийому за місцем праці та проживання громадян.

3. Відділу роботи із зверненнями громадян облдержадміністрації (Тимофієва) забезпечити організацію проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської облдержадміністрації за затвердженим графіком.

4. Управлінню інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації (Шаповалова) забезпечити розміщення на сайті облдержадміністрації графіка особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської облдержадміністрації.

Опрос