Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 70-летия со дня рождения В. Чорновола

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.12.2007 № Р-604/0/3-07

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.12.2007 р. N Р-604/0/3-07

Про відзначення 70-річчя від дня народження В. Чорновола

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 31 серпня 2007 року N 801/2007 "Про відзначення 70-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола", з метою гідного відзначення у грудні 2007 року 70-річчя від дня народження борця за незалежність України, одного з лідерів українського правозахисного руху, визначного політичного та державного діяча, Героя України В'ячеслава Чорновола:

1. Затвердити заходи з відзначення 70-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола (далі - заходи), що додаються.

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, рекомендувати міським головам забезпечити виконання затверджених заходів.

3. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Андрющенко) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо відзначення в області 70-річчя від дня народження одного з лідерів українського правозахисного руху - В'ячеслава Чорновола.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам, управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації (Пригунов), управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Самарець), управлінню з питань молоді та спорту облдержадміністрації (Кесь), управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Андрющенко), керівникам вищих навчальних закладів поінформувати до 18 січня 2008 року про виконання заходів розпорядження Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.

Опрос