Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об областном архитектурно-градостроительном совете при управлении градостроения и архитектуры Главного управления строительства и архитектуры Днепропетровской областной государственной администрации и состава архитектурно-градостроительного совета

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 04.10.2007 № Р-435/0/3-07

    

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.10.2007 р. N Р-435/0/3-07

Про затвердження Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування та архітектури Головного управління будівництва та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації і складу архітектурно-містобудівної ради

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про архітектурну діяльність", наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 14 травня 2007 року N 15 "Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради при спеціально уповноважених місцевих органах містобудування та архітектури", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2007 року за N 564/13831:

1. Затвердити Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування та архітектури Головного управління будівництва та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації, що (додається).

2. Затвердити склад обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Головного управління будівництва та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації (додається).

3. Розпорядження голови облдержадміністрації від 11 січня 2001 року N 2-р "Про затвердження Положення про обласну архітектурно-містобудівну раду при управлінні містобудування та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації і складу архітектурно-містобудівної ради" вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління будівництва та архітектури облдержадміністрації (Декальчук), контроль - на заступника голови облдержадміністрації Вербицького Г. П.

 

Опрос