Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении областной спартакиады государственных служащих и должностных лиц местного самоуправления, посвященной 75-летию создания Днепропетровской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, План от 28.02.2007 № 57-р-07
Утратил силу

    

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.02.2007 р. N 57-р-07

Про проведення обласної спартакіади державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, присвяченої 75-річчю створення Дніпропетровської області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 26 листопада 2007 року N Р-523/0/3-07)

Керуючись Законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до протоколу засідання колегії Головного управління державної служби України від 26 жовтня 2006 року N 8 та з метою залучення державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування до систематичних занять фізичною культурою та спортом, з нагоди 75-річчя створення Дніпропетровської області:

1. Провести у березні - червні 2007 року обласну спартакіаду державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, присвячену 75-річчю створення Дніпропетровської області (далі - обласну спартакіаду) в рамках IX Всеукраїнської спартакіади державних службовців.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення обласної спартакіади у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення та план заходів з підготовки та проведення обласної спартакіади згідно з додатками 2, 3.

4. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам провести у березні - травні 2007 року спортивні змагання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за програмою обласної спартакіади, створити та очолити відповідні організаційні комітети на місцях і забезпечити участь міських та районних команд в обласній спартакіаді.

5. Доручити управлінню з питань молоді та спорту облдержадміністрації (Кесь) спільно з управлінням державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області (Тертишна), Дніпропетровським обласним комітетом профспілки працівників державних установ (Бедринець), обласною радою Дніпропетровської обласної організації спортивного товариства "Спартак" (Бровко) забезпечити проведення обласної спартакіади та участь обласної команди в IX Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління з питань молоді та спорту облдержадміністрації (Кесь), контроль - на виконуючого обов'язки заступника голови облдержадміністрації Бородіна Є. І.

 

Опрос