Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о коллегии Днепропетровской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 03.02.2006 № 31-р-06

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2006 р. N 31-р-06

Про затвердження Положення про колегію Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року N 1569 "Про затвердження Загального положення про колегію центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації" та відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 7 червня 2005 року N 154-р-05 "Про впорядкування структури обласної та районних державних адміністрацій":

1. Затвердити Положення про колегію Дніпропетровської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 6 листопада 2003 року N 383-р-03 "Про затвердження Положення про колегію Дніпропетровської обласної державної адміністрації".

3. Головам районних державних адміністрацій при необхідності у місячний термін привести у відповідність з чинними документами та цим розпорядженням відповідні положення про колегію райдержадміністрації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на організаційний відділ облдержадміністрації (Руденко), контроль - на керівника апарату облдержадміністрації Перова О. О.

 

Голова облдержадміністрації 

Н. М. Дєєва 

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос