Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования компьютерных программ

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 09.08.2005 № 251-р-05

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2005 р. N 251-р-05

Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1433 "Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади", розпорядження голови облдержадміністрації від 10 лютого 2003 року N 40-р-03 "Про затвердження Тимчасового порядку використання засобів інформатизації та Тимчасового положення про електронне листування Дніпропетровської обласної державної адміністрації", з метою здійснення контролю за станом дотримання законодавства з питань правової охорони комп'ютерних програм та упорядкування їх використання в місцевих органах виконавчої влади:

1. Затвердити Порядок використання комп'ютерних програм згідно з додатком 1.

2. Покласти на управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації функції щодо організації взаємодії місцевих органів виконавчої влади з питань використання комп'ютерних програм як об'єктів авторського права.

3. Зобов'язати керівників управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

забезпечити неухильне дотримання вимог законодавства з питань правової охорони комп'ютерних програм під час їх придбання, встановлення, використання та обліку;

Опрос