Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О стоимости и нормах обеспечения населения области сжиженным газом, твердым и жидким печным бытовым топливом в случае предоставления субсидий

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.02.2003 № 65-р-03
Утратил силу

Про вартість і норми забезпечення населення області скрапленим газом, твердим та рідким пічним побутовим паливом у разі надання субсидій

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 27 лютого 2003 року N 65-р-03

Зареєстровано в Дніпропетровському обласному управлінні юстиції
13 березня 2003 р. за N 12/1159

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
 від 10 лютого 2004 року N 45-р-04)

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року N 1763 "Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", виходячи з обсягу коштів, передбачених на цю мету, та керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити на 2003 рік норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, у розмірі 2 балонів (42 кг) на домогосподарство з 1 - 2 осіб, 3 балонів (63 кг) - з 3 - 4 осіб, 4 балонів (84 кг) - з 5 осіб і більше; твердим пічним побутовим паливом у розмірі 2,2 тонни на одне домогосподарство та рідким пічним побутовим паливом у розмірі 1 тонни на одне домогосподарство.

 У разі споживання скрапленого газу від групових резервуарних установок - із розрахунку 42 кг на одну особу на рік, але не більше 210 кг на домогосподарство.

2. Вартість норм забезпечення населення скрапленим газом та твердим пічним побутовим паливом, відповідно до яких населенню будуть надаватися субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання, визначається шляхом множення норми забезпечення, затвердженої пунктом 1, на середню ціну 1 тонни сортового вугілля у розмірі 274 грн. 56 коп., 1 балону скрапленого газу - по постачальниках: ВАТ "Дніпропетровськгаз" у розмірі 40 грн. 53 коп., ВАТ "Криворіжгаз" - 42 грн.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос