Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении ежегодного конкурса на звание "Лучший работодатель года среди предприятий пищевой и перерабатывающей промышленности"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 06.06.2002 № 192-р

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2002 р. N 192-р

Про проведення щорічного конкурсу на звання "Кращий роботодавець року серед підприємств харчової і переробної промисловості"

З метою підвищення платоспроможного попиту населення, створення ефективних стимулів до праці, підвищення її якості та продуктивності на основі Концепції Голови Адміністрації Президента України, схваленої Указом Президента України від 25 грудня 2000 року N 1375/2000:

1. Оголосити проведення щорічного конкурсу серед підприємств харчової і переробної промисловості на здобуття почесного звання "Кращий роботодавець року серед підприємств харчової і переробної промисловості".

2. Затвердити Положення про обласний організаційний комітет з щорічного проведення конкурсу на звання "Кращий роботодавець року серед підприємств харчової і переробної промисловості", що додається.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос