Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок организации работы органов Государственной казначейской службы Украины в процессе казначейского обслуживания государственного и местных бюджетов по доходам и прочим поступлениям

Государственная казначейская служба Украины
Приказ от 04.06.2018 № 192
действует с 02.07.2018

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2018 року N 192

Про внесення змін до Порядку організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями

Відповідно до пункту 4 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року N 215, наказу Міністерства фінансів України 29 січня 2013 року N 43 "Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19 лютого 2013 року за N 291/22823, та наказу Міністерства фінансів України 23 серпня 2012 року N 938 "Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 12 вересня 2012 року за N 1569/21881, та з метою запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів наказую:

1. Внести зміни до Порядку організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Цей наказ набирає чинності з 2 липня 2018 року.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

Т. Я. Слюз

 

Порядок
організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями

1. Загальні положення

1.1. Порядок регламентує організацію роботи органів Державної казначейської служби України (далі - органи Казначейства) у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями (далі - Порядок).

1.2. У цьому Порядку застосовуються поняття та категорії, визначені Бюджетним кодексом України та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують бюджетний процес.

Опрос