Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции о составлении Государственной казначейской службой Украины отчетности о выполнении Сводного бюджета Украины, Государственного бюджета Украины и бюджетов Автономной Республики Крым, областей, городов Киева и Севастополя

Государственная казначейская служба Украины
Приказ от 19.03.2015 № 69
Утратил силу

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 березня 2015 року N 69

Про затвердження Змін до Інструкції про складання Державною казначейською службою України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної казначейської служби України
 від 13 лютого 2012 року N 53
згідно з наказом Державної казначейської служби України
 від 7 лютого 2018 року N 38)

З метою приведення Інструкції про складання Державною казначейською службою України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя у відповідність до наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2015 року N 231 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2011 року N 1774" та бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року N 11 (із змінами, внесеними наказами Міністерства фінансів України від 31 грудня 2014 року N 1290 та 19 січня 2015 року N 6), наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про складання Державною казначейською службою України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13 лютого 2012 року N 53, що додаються.

2. Департаменту консолідованої звітності (Шамрай Г. М.) складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя з урахуванням внесених змін починаючи зі звіту за лютий 2015 року.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

Опрос