Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно уплаты ЕСВ и НДФЛ с больничных

Государственная казначейская служба Украины
Письмо от 30.12.2013 № 17-08/503-35119

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.12.2013 р. N 17-08/503-35119

Щодо сплати ЄСВ та ПДФО з лікарняних

(Витяг)

Державна казначейська служба <...> розглянула запит <...> щодо сплати розпорядниками бюджетних коштів утриманого єдиного соціального внеску та податок з доходів фізичних осіб зі страхових коштів, які виділяються Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності страхувальникам і в межах компетенції повідомляє.

Згідно з Бюджетним кодексом України бюджетне асигнування - повноваження розпорядника бюджетних коштів, надане відповідно до бюджетного призначення, на взяття бюджетного зобов'язання та здійснення платежів, яке має кількісні, часові та цільові обмеження.

Статтею 23 Кодексу встановлено, що будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, якщо інше не передбачено Законом про Державний бюджет України. Бюджетні призначення встановлюються Законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) у порядку, визначеному Кодексом (ч. 1, 2).

Розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (ч. 1 ст. 48 Кодексу).

Опрос