Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к приказам Государственного казначейства Украины

Государственная казначейская служба Украины
Приказ от 16.04.2014 № 105

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 квітня 2014 року N 105

Про затвердження Змін до наказів Державного казначейства України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державної казначейської служби України
 від 13 грудня 2019 року N 351,
 від 19 грудня 2019 року N 356

Відповідно до статей 16, 17 та 74 Бюджетного кодексу України та Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" та з метою забезпечення повноти та достовірності відображення у бухгалтерському обліку та звітності операцій по виконанню державного та місцевих бюджетів наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (Додаток 1) та Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (Додаток 2), затверджених наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119 (зі змінами), що додаються.

2. Пункт 2 втратив чинність

3. Пункт 3 втратив чинність

4. Департаменту інформаційних технологій та корпоративної телекомунікації (Грубіян О. Є.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Самостійним структурним підрозділам апарату Державної казначейської служби України та головним управлінням Державної казначейської служби України забезпечити відображення у бухгалтерському обліку операцій по виконанню державного та місцевих бюджетів з урахуванням змін, внесених цим наказом.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України.

 

Перший заступник Голови

О. С. Даневич

 

Опрос