Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации работы органов Государственной казначейской службы Украины в процессе казначейского обслуживания государственного и местных бюджетов по доходам и другим поступлениям

Государственная казначейская служба Украины
Порядок, Приказ от 09.08.2013 № 128
редакция действует с 01.03.2017

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 серпня 2013 року N 128

Про затвердження Порядку організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державної казначейської служби України
 від 15 жовтня 2013 року N 148
,
від 21 березня 2014 року N 79
,
від 29 січня 2015 року N 25
,
 від 17 лютого 2016 року N 43
,
від 3 березня 2016 року N 61
,
від 30 серпня 2016 року N 236
,
від 1 березня 2017 року N 68

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 460/2011, наказую:

1. Затвердити Порядок організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, що додається.

2. Начальникам головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити організацію роботи органів Державної казначейської служби України з казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями відповідно до затвердженого Порядку.

3. Управлінню розвитку, міжнародного співробітництва та зовнішніх зв'язків (Рева О. М.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної казначейської служби України в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

В. о. Голови

О. С. Даневич

 

Порядок
організації роботи органів Державної казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями

(У тексті Порядку слова "Казначейство України" в усіх відмінках замінено словом "Казначейство" у відповідному відмінку згідно з наказом Державної казначейської служби України від 17 лютого 2016 року N 43)

1. Загальні положення

1.1. Порядок регламентує організацію роботи органів Державної казначейської служби України (далі - органи Казначейства) у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями (далі - Порядок).

1.2. У цьому Порядку застосовуються поняття та категорії, визначені Бюджетним кодексом України та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують бюджетний процес.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос