Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Справочника технических символов, используемых с целью кодировки счетов для зачисления средств, подлежащих распределению по видам общеобязательного государственного социального страхования

Государственная казначейская служба Украины
Справка, Приказ от 28.11.2012 № 360
действует с 01.01.2013

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2012 року N 360

Про затвердження Довідника технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

З метою виконання Закону України від 16 жовтня 2012 року N 5455-VI "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" наказую:

1. Затвердити Довідник технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного казначейства України від 28 вересня 2010 року N 350 "Про затвердження Довідника технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування".

3. Цей наказ вступає в дію з 1 січня 2013 року, дня набрання чинності Закону України від 16 жовтня 2012 року N 5455-VI "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Опрос