Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения кодов экономической классификации расходов по обслуживанию договора лизинга и правомерности приобретения легкового автотранспортного средства по договору лизинга

Государственное казначейство Украины
Письмо от 01.09.2011 № 17-08/182-1065

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.09.2011 р. N 17-08/182-1065

Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула лист <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків з обслуговування договору лізингу та правомірності придбання легкового автотранспортного засобу за договором лізингу та у межах компетенції повідомляє.

Застосування кодів економічної класифікації видатків залежить від економічної сутності платежу та умов укладених договорів.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про фінансовий лізинг" фінансовий лізинг - це вид цивільно-правових відносин, що виникають із договору фінансового лізингу.

За договором фінансового лізингу лізингодавець зобов'язується набути у власність річ у продавця (постачальника) відповідно до встановлених лізингоодержувачем специфікацій та умов і передати її у користування лізингоодержувачу на визначений строк не менше одного року за встановлену плату.

Згідно з пунктом 8.1 Примірного договору фінансового лізингу, затвердженого наказом Міністерства України у справах науки і технологій від 03.03.98 N 59, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.03.98 за N 203/2643, протягом усього строку дії цього договору об'єкт лізингу є власністю лізингодавця.

Опрос